Kapat

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Şişirme Makinelerinde Yeni Nesil Parizon Kafası…

Şişirme Makinelerinde Yeni Nesil Parizon Kafası…

şişirme makinesiYelkenciler Mühendislik olarak Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda şişirme makinelerinde yeni nesil parizon kafası tasarımını tamamladık. Parizon Kontrol üniteli/ünitesiz, co-extruder yan çizgili/çizgisiz, tekli, ikili,üçlü, dörtlü parizon akışı seçenekleri ile geniş bir çeşit sunmaktayız.

Yeni parizon kafası tasarımı ile eriyik akışı parizon çevresi boyunca daha homojen akmakta böylece çevresel dengeli et kalınlığı çok kolay ve hassas ayarlanabilmektedir.  Eriyik akışının şişirme kafası içerisindeki hızı optimize edilmiş olup, kafa içersinde oluşabilecek dengesiz hızlanma ve yavaşlamalar kaldırıldı. Ölü nokta tabir edilen bölgeler olmadığından renk değişimleri dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.

Yelkenciler yeni parison kafası tasarımı ile müşterilerine hızlı renk değişimi sayesinde enerji tasarrufu ve geri dönüştürülecek ürün miktarını asgari seviyeye çekme, daha hassas parison kalınlığı kontrolü ile malzeme tasarrufu ve tüm bunların etkisi olarak verimlilik ve karlılık sağlamaktadır.

Yelkenciler Mühendislik yeni şişirme parizon kafalarını her marka şişirme makinelerine adapte edebilmektedir.

 


Yorum Birak